Chipiu Adidas TERREX CLIMACOOL
Pentru antrenamente si alergare: usurinta, practicitate si confort in miscare. Produs original, livrare in 24–72 ore.
- OSFW
-
Sapca Adidas TERREX CLIMACOOL de culoare alba este o alegere practica pentru alergare pe vreme calda, antrenamente in aer liber si un ritm urban activ. Acest model din linia TERREX combina caracterul sportiv, designul curat si nuanta alba universala, care se potriveste usor cu echipamentul pentru alergare si cu tinutele casual. Codul de culoare si model JJ1478 evidentiaza stilul modern Adidas si ajuta la identificarea rapida a versiunii dorite.
Principalul avantaj al modelului Adidas TERREX CLIMACOOL este senzatia de lejeritate si confort in timpul miscarii. Sapca este potrivita pentru cei care apreciaza o asezare comoda, un aspect ingrijit si functionalitate in utilizarea de zi cu zi. Ea completeaza bine tricourile pentru alergare, jachetele usoare, sorturile si treningurile sportive. O sapca alba este alegerea potrivita pentru cei care vor sa creeze o imagine sportiva proaspata, curata si dinamica, fara accente inutile.
Materialul modelului este compus din 90% polietilentereftalat si 10% elastan. Aceasta combinatie face produsul mai comod pentru utilizare activa, ajuta la mentinerea formei si ofera elasticitate placuta. Tesatura este potrivita pentru antrenamente regulate, atunci cand este important ca accesoriul sa ramana confortabil in miscare si sa nu distraga atentia de la ritm. Sapca poate fi o solutie buna atat pentru alergari scurte, cat si pentru sesiuni mai lungi in aer liber.
Adidas TERREX CLIMACOOL este o optiune inspirata pentru alergatori, iubitorii de activitati outdoor si pentru cei care aleg accesorii sportive de la un brand recunoscut. Modelul este potrivit pentru stadion, parc, plimbari, calatorii si utilizare zilnica in sezoanele in care lejeritatea si confortul conteaza cel mai mult. Daca esti in cautarea unei sepci Adidas albe pentru alergare, cu aspect modern si usor de combinat cu diverse articole sportive, acest model merita atentia ta.
-
Magazin online, Republica Moldova
Disponibilitatea
În stockOrar de deschidere
Luni - Vineri
De la 09:00 la 18:00mun. Chişinău, Bd. Negruzzi 2/8, CCA BABY HALL etaj 1Cantitate
Se încheie
Orar de deschidere
De la 09:00 la 21:00
Specificaţii
-
Subcategorie Running Modelul JJ1478 Compozitie Elastan 10%, Polietilen tereftalat 90% Culoare Alb Virsta Adulti Marimea OSFW Gender Unisex Directia Accesorii Categoria Sport Alergare Denumire model TERREX CLIMACOOL Tara de origine China Grupa Chipiu Tipul Chipiu Marca comerciala Adidas Model JJ1478 -
Noi, echipa rețelei de magazine Sportlandia, apreciem încrederea clienților noștri. În fiecare zi depunem eforturi pentru ca informațiile despre produsele și serviciile prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații corecte și veridice, pentru ca dvs. să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Cu toate acestea, în ciuda controlului constant, Sportlandia nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor afișate pe site, din cauza unor posibile erori tehnice sau disfuncționalități. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor de pe resurse externe, către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
Sportlandia își rezervă dreptul de a modifica, în mod unilateral și fără notificare prealabilă, descrierile, caracteristicile și proprietățile produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și au un caracter pur ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt oferite exclusiv în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, plăților în rate și creditării pot fi modificate de către compania Sportlandia în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează periodic informațiile de pe site pentru a identifica și corecta prompt eventualele erori în cel mai scurt termen rezonabil.
S-ar putea să vă placă
Nu uitaţi să cumpăraţi
*Verifică disponibilitatea la operator înainte de achiziție.